Instruktorzy

Tylko u nas poćwiczysz z najlepszymi instruktorami w mieście,
dowiedz się kim jesteśmy.

Aleksandra Przybył

Pilates klasyczny, reformer

Magister pedagogiki o specjalności wychowanie fizyczne i zdrowotne. Jej pasją jest każda bezpieczna forma ruchu. W szczególności upodobała sobie pilates, Nordic Walking, a od niedawna narciarstwo biegowe. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu ćwiczeń pilates (absolwentka szkoleń międzynarodowej szkoły Balanced Body). Szczególną uwagę w trakcie ćwiczeń zwraca na precyzję, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie uczestników. Wciąż poszerza swoje kompetencje, by jej zajęcia przyczyniały się do osiągnięcia harmonii ciała i umysłu.

Kamila Bojakowska

Pilates

Licencjat fizjoterapii, instruktor Pilates (dyplom OM Matwork Pilates, pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych, Pilates Basic w Euro Fitness School). Uczestniczka konwencji i warsztatów w zakresie fitness i form body & mind. Absolwentka szkolenia Reformer 1 w międzynarodowej szkole Balanced Body. Jej intencją jest przekazanie wiedzy na temat Pilates w taki sposób, aby każdy mógł w pełni zrozumieć zasady tej metody i świadomie z nią pracować, a także wprowadzić jej elementy w wykonywanie codziennych czynności.

Agnieszka Adamska-Wysocka

Pilates

Bez pasji i kontemplacji życie byłoby nudne. Agnieszka, jako doktor filozofii, instruktor pilates, trener personalny i doradca żywieniowy, w pełni realizuje swoje zainteresowania, gdyż na człowieka składa się wiele różnych, uzupełniających się ze sobą sfer, warto dbać o każdą z nich. Ukończyła kurs instruktora pilates w szkole Open Mind, zrobiła również szkolenie Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych oraz warsztaty Pelvic Power.

Agnieszka Dzieniakowska

Pilates, Program Mama i Dziecko

Jestem psychologiem, etnologiem, nauczycielem pilates, trenerem personalnym. W moim życiu bardzo ważni są ludzie i czerpie ogromną satysfakcję z tego, że mogę z nimi pracować. Jestem zwolenniczką świadomej pracy z ciałem, czyli takiej pracy, która jest połączeniem myśli, psychiki, emocji i ruchu ciała. Dla mnie ciało jest skarbnicą wiedzy o człowieku i jego doświadczeniu, a ruch umożliwia kontakt z ciałem, pozwala na wyrażenie siebie, poznanie swoich możliwości, a także swoich słabości. W pracy jako nauczyciel Pilates wykorzystuję ruch jako narzędzie, które nie tylko mobilizuje, stabilizuje, wzmacnia ciało, ale także jako takie, dzięki któremu poznajemy swoje ciało, zakotwiczamy się w nim, odnajdujemy miejsca pozamykane, napięte i staramy się nad nimi pracować. Osobiście traktuje ruch jako sposób komunikacji zarówno wewnętrznej, z samym sobą, jak i zewnętrznej, z innymi ludźmi i światem.

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy trenera jest poparte licznymi dyplomami i certyfikatami najlepszych szkół w Polsce i za granicą. Systematycznie się doszkalam, biorę udział w różnorodnych kursach i warsztatach, które poszerzają i pogłębiają moją wiedzę.

Oprócz standardowych treningów pilates, specjalizuję się w pracy z kobietami w ciąży, oraz po porodzie.  Prowadzę ponadto zajęcia dla mam z dziećmi na których łączę pracę z ciałem wraz ze spontanicznym ruchem i swobodną zabawą dzieci. Jestem pomysłodawczynią projektu - Program Mama i Dziecko.

Na swoje zajęcia zapraszam wszystkich, którzy chcą poznać swoje ciało, odnaleźć siebie w ruchu i poczuć satysfakcję z wykonanej pracy.

Katarzyna Piróg

Pilates

Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, z wykształcenia jest projektantką produktu oraz wnętrz. Miłośniczka sportu, zdrowego odżywiania, stretchingu oraz treningów z piłkami. Jej największa pasją są sztuki walki. Ukończyła szkolenie na Państwowego Instruktora Rekreacji Ruchowej, a także kursy prowadzenia zajęć z dużymi piłkami, piłkami ovoball oraz typu zdrowy kręgosłup. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i wykładach.

Katarzyna Barcicka

Joga

Certyfikowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Introductory II, trener personalny. Uczestniczka licznych warsztatów jogi z nauczycielami stopnia Senior, kursów medytacji oraz szkoleń w dziedzinie sportów siłowych oraz fitness, które równoważą i wspomagają się wzajemnie. Joga jest dla mnie holistyczną praktyką, która z maty przeniosła się na wszystkie aspekty życia. W praktyce i nauczaniu istotna jest dla mnie uważność oraz odnalezienie balansu pomiędzy wysiłkiem i relaksem.

Magdalena Nowak

Pilates, Reformer z wieżą

Magister fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Właścicielka „MOVIMENTO Łódzkie Centrum Pilates”. Pasjonatka i dyplomowana instruktorka Pilates (dyplom OM Matwork Pilates, pierwszy dyplom w Łodzi). Ukończyła wiele szkoleń i warsztatów poświęconych Pilates i zajęciom prozdrowotnym, w tym Pilates w rehabilitacji, Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych. Od kilku lat szkoli się w jednej z największych szkół Pilates na świecie – STOTT Pilates (ukończyła szkolenia z zakresu ćwiczeń na macie, reformerze, cadillacu, beczce, krześle oraz dostosowane do potrzeb osób z kontuzjami i kobiet w ciąży). W pełni certyfikowany nauczyciel STOTT Pilates z uprawnieniami międzynarodowymi. Absolwentka szkoleń Medyczny Trener Terapeutyczny.

Kamila Górecka

Pilates, Reformer

Magister pedagogiki i licencjat z wychowania fizyczno-zdrowotnego na wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Prezenter i szkoleniowiec największej szkoły fitness w Polsce OM Fitness & Health Idea, instruktor Pilates, fitness, Yogi, licencjonowany instruktor bodyArt, Mental Body, Stretchingu, choreograf i instruktor tańca, trener personalny.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat
w wysokości 20zł do wykorzystania na zakup karnetu.
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Honorujemy karty