FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania.
 • Czy muszę rezerwować miejsce na zajęcia?

  Tak, zawsze. Dla własnego komfortu, że będzie dostępna mata i sprzęt do ćwiczeń. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, wysyłać sms, poprzez stronę internetową (zakładka Grafik) lub mailowo.

 • Czy honorujecie karty Multisport, Fit Profit itd?

  Oczywiście. Honorujemy Multisport Classic (niestety nie Activ), Fit Profit, Fit Sport, wejścia z Ok System itp. Nie ma żadnych dopłat do nich. Wystarczy pokazać kartę i dokument tożsamości bądź w przypadku Ok System wysłać sms na właściwy numer, który znajduje się w ramce przy ladzie recepcyjnej Movimento. Jedynie Ok System upoważnia do wejścia na zajęcia Reformer.

 • Czy muszę kupić kartę członkowską?

  Nie, w Movimento nie mamy kart członkowskich, czyli nie ma żadnych dodatkowych kosztów związanych z byciem naszym klientem.

 • Mogę płacić kartą?

  W Movimento przyjmujemy płatności tylko gotówką bądź przelewem na konto (ING 73 1050 1461 1000 0090 7317 6464).

 • Co muszę ze sobą mieć na zajęcia?

  Przede wszystkim wygodny i nie krępujący ruchów strój sportowy. W chłodniejsze dni skarpetki, latem można ćwiczyć na boso. Typowe buty sportowe nie są potrzebne. Można mieć ze sobą ręczniczek czy butelkę wody mineralnej.

 • Czy jak nie przyjdę przepadnie mi wejście?

  To zależy. Zawsze prosimy o odwoływanie swojej obecności na zajęciach. Wtedy wejście nie przepada a karnet możemy przedłużyć o tydzień. W przeciwnym wypadku wejście kasujemy z karnetu i ono przepada. Pamiętajcie, że często inni klienci czekają na smsa o wolnym miejscu. Nie informując nas o swojej nieobecności, pozostałe osoby nie skorzystają z zajęć.

 • Jestem nową osobą, nigdy nie ćwiczyłam/łem Pilates, co wybrać?

  Najlepszy będzie Pilates Klasyczny, gdzie pracuje się tylko z własnym oporem ciała.

 • Mam problemy z kręgosłupem, które zajęcia wybrać?

  Zdecydowanie Pilates Zdrowe Plecy, gdzie ćwiczenia są przede wszystkim skierowane na pracę z plecami. Ale Pilates Klasyczny również się świetnie sprawdzi.

 • Jestem seniorem, które zajęcia będą dla mnie najlepsze?

  Proponujemy Poranek z Pilates, Pilates Zdrowe Plecy oraz Pilates Klasyczny.

 • Jako nowa osoba mogę skorzystać z zajęć na reformerze?

  Jeśli nigdy nie ćwiczyłaś/łeś o wiele lepiej będzie zacząć od zajęć na macie, a dopiero po pewnym czasie przejść na reformer.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat
w wysokości 20zł do wykorzystania na zakup karnetu.
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Honorujemy karty