Aktualności

Dzień kobiet w Movimento

Sobota 9 marca 11:30-14:45

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na sobotnie warsztaty jogi dla kobiet połączone z pogłębioną relaksacją z dźwiękiem. Na warsztatach poznasz podstawowe warianty asan z podparciem ciał dla rozluźnienia brzucha i rozszerzenia dolnych pleców podczas okresu. Nauczysz się odpoczywać i odpuszczać wysiłek na rzecz komfortu i regeneracji sił. Doświadczysz dobroczynnego wpływu asan na ciało i psychikę.

11.30-13.30 – praktyka menstruacyjna
15 min. przerwa (na herbatę i toaletę)
13.45-14.45 relaksacja z misami tybetańskim
Koszt udziału 60 zł

Jak praktykować jogę podczas menstruacji? Warsztaty jogi wprowadzający do zagadnienia kobiecej praktyki czyli o zdrowym podejściu do miesięcznego cyklu.

Każda uczestniczka na zakończenie zajęć otrzyma listę pozycji zalecanych podczas menstruacji, tak żeby samodzielnie przećwiczyć ją w domu lub wykorzystać podczas zajęć grupowych.

Prowadzenie: Marta Pierzchała

https://www.facebook.com/events/577032836104391/

Zajęcia Reformer

Z dniem 01.03.2019 zajęcia Reformer zostały wycofane z oferty dla osób posiadających karty Multisport Classic i Plus oraz Fit Profit i Fit Sport. Koszt jednorazowych zajęć to 35zł.

Refleksologia

Już za chwilę będziecie mogli skorzystać w Movimento z zabiegów refleksologii (naciskanie punktów na stopach) i aurikuloterapii (naciskanie punktów na uszach). Będzie je prowadziła pani Agnieszka Tomaszewska. Przyjmować będzie w środy i w piątki od 17:00. Zapraszamy do zapisów, naprawdę warto! 660-106-340

Więcej aktualności znajdziesz na

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat
w wysokości 20zł do wykorzystania na zakup karnetu.
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Honorujemy karty