Aktualności

Zastępstwa

Poniedziałki 3, 10, 24 czerwca 20:30 Pilates dla mężczyzn -> 20:45 START Witek

Środy 5,12 czerwca 20:30 Pilates Zdrowe Plecy -> Marta P

Środa 26 czerwca 20:30 Pilates Zdrowe Plecy – Ola P

Medytacja dynamiczna

Sobota 11 maja 17:00-18:30


➡️Słyszeliscie już może, że medytacja jest czymś bardzo pomocnym, by się wyciszyć? Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie chaos i pęd życia potrafią nam dać nieźle popalić.
Pomaga rozluźnić ciało, umysł, zatrzymać się oraz poczuć upragniony spokój, który dla wielu jest wyznacznikiem szczęścia.

➡️Niedawno przedstawiałam bardzo modną ostatnio formę medytacji „Mindfulness”, czyli ukojenie w zwykłych czynnościach dla tych, którym brakuje czasu na siedzenie w milczeniu.
➡️Tym razem z miłości do ruchu, ciała i umysłu pragnię pokazać, że medytacja nie musi być nudna, spokojna a tym bardziej siedząca.
➡️Medytacja dynamiczna została rozpropagowana przez słynnego hinduskiego guru Osho, który stworzył autorski program o tej tematyce. Okazała się ona bardzo skuteczna dla osób mających problem z wyrażaniem emocji.

➡️Niewyrażone emocje zostają bowiem w ciele, z którego intencjonalna aktywność pomaga je uwolnić. W miarę upływu czasu powstawały coraz to nowsze pomysły i idee wywodzące się z tego nurtu. I jeden z takich nurtów bardzo chętnie będę z wami praktykować na innowacyjnym evencie medytacji dynamicznej.
➡️Od dawna wiemy jak zbawienne działanie na nasze ciało ma ruch. Tym razem będzie to ruch niczym nie ograniczony, spontaniczny, swobodny oraz we własnym rytmie.😍 Ruch, który potrafi nie tylko pomoc naszemu ciału fizycznemu, ale także duchowemu.
Intencja, która będzie mu przyświecać to WOLNOŚĆ na wielu płaszczyznach.

➡️Napięcia i blokady w ciele biorą się z nieprawidłowych wzorców ruchowych, które z kolei powstają w wyniku zatrzymanych emocji czy nawet traum. Technika medytacji dynamicznej pozwala nie tylko skupić się na tu i teraz, uspokoić myśli, ale co najważniejsze usunąć blokady oraz bóle z ciała.

➡️Medytacja, którą chcę zaproponować to medytacja 5 żywiołów:
– Ziemii
– Wody
– Ognia
– Powietrza
– Przestrzeni, eteru

➡️Zaczynamy od energii do wnętrza, czyli energii ziemi. Kolejno rozgrzewamy nasz ogranizm przez płynne ruchy, niczym woda. Następnie pozbywamy się tego co zbyteczne w energii Ognia. Pod koniec wydobywany z siebie dziecięcą radość i ruszamy się lekko niczym powietrze. A na koniec poddajemy się przestrzeni i relaksacji.

➡️Serdecznie zapraszam na przygodę z aktywnością fizyczną, która pomoże Ci odkryć własne wnętrze.

Koszt: 20złP

Prowadząca: Karina Sikorska


https://www.facebook.com/events/379661185979361/

Środowe zajęcia Reformer

Z przykrością informujemy, że środowe zajęcia reformer o 17:40 i 18:50 z Kariną zostają zawieszone do odwołania.

Refleksologia

Już za chwilę będziecie mogli skorzystać w Movimento z zabiegów refleksologii (naciskanie punktów na stopach) i aurikuloterapii (naciskanie punktów na uszach). Będzie je prowadziła pani Agnieszka Tomaszewska. Przyjmować będzie w środy i w piątki od 17:00. Zapraszamy do zapisów, naprawdę warto! 660-106-340

Więcej aktualności znajdziesz na

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat
w wysokości 20zł do wykorzystania na zakup karnetu.
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Honorujemy karty